חידושים בגרסת SAP Business One 9.3

הגרסה העדכנית של SAP Business One 9.3 יוצאת לדרך וזו ההזדמנות שלך ללמוד אודות הגרסה החדשה 9.3 ולשדרג אליה עוד היום!

ההשקעה המתמשכת של חברת SAP בלקוחותיו ביחד עם החידושים המרעננים לתוכנת SAP Business One מספקים יתרונות רבים והצלחה חסרת תקדים לארגונים בסדר גודל קטן עד בינוני.

גרסת 9.3 כוללת שינויים רבים למגוון המודולים שנמצאים במערכת הכוללים את המנהלה, ניהול כספים, ניהול פרויקטים, ניהול מכירות, רכש ושירות, בינה עסקית, מלאי והפצה, MRP וייצור.

להלן נציג חלק מהחידושים שנמצאים בגרסת SAP Business One 9.3 אשר שוחררה לקהל לקוחות SAP במהלך שנת 2018.

הורדת מסמך PDF – הודעות מהדורה של SAP Business One 9.3 (לעברית)

הורדת מסמך PDF באנגלית – סאפ קלאוודWhat's new in SAP Business One 9.3 – English

נוהל אישורים

פונקציית ניהול אישורים מאפשרת ניהול יעיל את אישורי ביצוע במערכת ה SBO, מגרסה זו ניתן לעדכן מסמכים אשר אושרו ונוספו למערכת וכן גם לערוך מסמך טיוטא של מסמך אר נמצא במצב מאושר/ממתין לאישור.

העדפות משתמש

קביעות כלליות במנהלה מאפשרות לתפעל את ההגדרות עבודה של הארגון ומאפשרות עבודה נוחה בממשק משתמש, מגירסה זו ניתן להגדיר קביעות כלליות גם פר משתמש וגם פר הארגון כולו.

בנוסף ניתן לקבוע בררת מחדל של העדפות למשתמש וכך לנהל משתמשים בצורה יעילה יותר ונוחה למנהל המערכת וכן למשתמש עצמו.

אשף העתקת מידע מחברה לחברה

עדכון בין חברות לפעמים הכרחי לעבודה ארגונית, מגרסה זו ניתן לבצע העתקת נתונים מחברה לחברה, וכך למשל להעתיק מידע מסביבת טסט לפרודקשן ללא ייצוא קודם לקבצים זרים.

SAP Business One 9.3

בקשה להחזרת רכש

תהליך רכש הרבה פעמים מכיל תהליך של החזרת רכש, נוסף מסמך חדש 'בקשה להחזרת רכש' אשר משפרת משמעותית את המעקב אחר הדרישות להחזרת הרכש ובכך תורמת לשיפור ויעול תהליך הרכש בכלל.

ייבוא מאקסל

האפשרות לייבוא ולהעתיק מאקסל מסיעת למשתמשים רבים להזין מידע למערכת ה SBO, זו אופציה מכרעת לעבודה מהירה ויעילה במערכת, החל מגרסה זו ניתן לייבא גם תנועות יומן, יתרות פתיחה לכרטיסים וכן לחשבונות, ומספרים סידוריים בעת יצירת מסמכים או דרך אשף הייבוא.

CRM

מודול CRM הוא כלי חשוב ליצירת ומעקב אחר השותפים העסקיים.

בגרסה החדשה מודול CRM אשר מאפשר קישור פעילויות למשתמש או לעובד אחד או רבים.

במודול ניתן לגשת לנתוני אב של שותפים עסקיים, ליצור קמפיינים ולהפיק דוחות בנושאי פעילויות, קמפיינים, ונתוני אב.

אנחנו נשמח להציע את שירותינו לצורך ביצוע עבודות השדרוג לגרסה החדשה ביותר והדרכות למשתמשי SAP Business One בנושאים שונים: הדרכות SAP

לפרטים נוספים: צרו קשר!