מערכת ERP לניהול עסק

מערכת ERP לניהול העסק SAP Business One, המותאמת בדיוק בשבילך.

SAP Business One תוכנה לניהול

בקצרה

ERP -Enterprise Resource Planning System ובשמה העברי- מערכת לתכנון משאבי הארגון. זוהי מערכת מידע המרכזת במקום אחד את כל הנתונים הרישומיים של הארגון, ומאפשרת לכם לנהל את כל פעילויות החברה במקום אחד. Erp של SAP Business One תומכת בארבעים וארבע שפות, מיושמת בכמאה וחמישים מדינות ותומכת במטבעות עולמיים שונים.

זוהי תוכנה שבה משתמשים ארגונים לניהול פעילויות עסקיות יומיומיות כגון הנהלת חשבונות, רכש, ניהול פרויקטים, ניהול סיכונים, תפעול שרשרת האספקה וקשרי לקוחות. מערכת ERP קושרת יחד שפע של תהליכים עסקיים ומאפשרות זרימת נתונים בין מחלקות וצוותים. על ידי איסוף נתונים ממקורות מרובים, erp מבטלת כפילות נתונים ומספקת,תמונה מלאה ואמינה.

כיום, תוכנת erp הינה קריטית לניהול אלפי עסקים בכל הגדלים ובכל הענפים. עבור אלה שכבר הטמיעו אותה, erp חיונית כמו חשמל ואינטרנט, לפעילות הארגון.

תכונות עיקריות

מערכת ERP
המערכת מספקת כלים ופתרונות לניתוח, שליטה ובקרה בתחומים הבאים של ניהול העסק: 1. עדכוני כח אדם – גריעה והוספה של עובדים, הסכמים, חוזים. 2. גריעה והוספה של פריטים מהמלאי, ביצוע ספירות 3. ניהול רצפת ייצור, פתיחה וסגירה של פקודות עבודה, תחזית ייצור 4. ניהול מכירות- טיפול בפניות נכנסות (לידים), מעקב אחר קשרי לקוח- ספק, הצעות מחיר, מסעות פרסום מותאמים למאפייני הלקוח ועוד. 5. ניהול הרכש- דרישות רכש, הזמנות רכש, הצעות מחיר, הסכמי מסגרת 6. איכות- ניהול פריטים, עצי מוצר 7. כספים- ניהול ספרים, חשבונות בנק, ניהול יחידות תקציב ועוד. מערכת ERP תומכת בארבעים וארבע שפות, מיושמת בכמאה וחמישים מדינות ותומכת במטבעות עולמיים.
תוכנת ERP
בשונה ממערכות אחרות, תפיסת ה ERP גורסת שמחלקות הארגון מחוברות זו לזו וחולקות תהליכים משותפים, ולכן רק באמצעות הצגת תמונת מצב רוחבית ניתן יהיה לשפר את ביצועי הארגון ולקבל החלטות מקצועיות על סמך מידע מהימן ומעודכן.  אם בעבר נהוג היה לקשר את מערכת ERP לארגונים גדולים, המאופיינים בתהליכים מורכבים ובמספר רב של משתמשי מערכת, הרי שהיום קיימים יישומים המותאמים לעסקים קטנים ולעסקים בגודל בינוני בהביטי היישום, המחיר וחבילת השירות הנלווית. בשל העובדה שהיא נוגעת לכלל התחומים בארגון, תוכנת ERP מספקת שקיפות לתהליך העסקי המלא שלכם. היא פועלת כציר מרכזי של העסק, עבור זרימת עבודה ונתונים מקצה לקצה, ומאפשרת גישה לכל העובדים. במילים פשוטות, התוכנה משלבת בין אנשים, תהליכים וטכנולוגיות בארגון מודרני. את המערכת ניתן להטמיע In-house או בענן. כך או כך, תקבלו גישה מרחוק, בכל זמן ומקום מקום, דרך המחשב או הנייד. ברגע שכל המידע שלכם יהיה אמין, מעודכן וחשוף לכולם בלחיצת כפתור, תוכלו להתנהל ביעילות מרבית ולקבל תמיד החלטות מבוססות נתונים. זה מגדיל את הסיכוי לכך שתפעלו נכון ומהר, ומסייע לכם לצמוח ולהשתדרג כארגון

יתרונות עיקריים של מערכת ERP

קליטה מהירה, מערכת ידידותית למשתמש
מערכת הרואה את הארגון כמקשה אחת כולל ממשקים למערכות הארגון הנוספות כך שכל המידע נמצא במקום אחד ומתעדכן במסד נתונים אחיד
הפקת דוחות ניהוליים לקבלת החלטות יעילות בזמן אמת
גיבויים יום יומיים, ללא כל צורך בהחזקת חדרי שרתים וצוותי תמיכה
פתרונות גמישים המותאמים לכל ארגון וארגון
מערכת ERP על ענן מאפשרת לשמור על רציפות עסקית ולגשת למידע ארגוני באופן מאובטח ומוצפן מכל מקום בעולם ומכל מכשיר (טלפון נייד, טאבלט, מחשב אישי)
מסכים הניתנים להתאמה אישית למשתמש
חיסכון משמעותי במשאבים- מיכון של פעולות, מעבר לעבודה ללא נייר, ניהול מסמכים מקוון

הורידו PDF לקריאה מקיפה יותר

שאלות נפוצות על מערכת ERP

מערכת SAP C4C

בוודאי העסק שלכם רוצה לשפר את המכירות, זהו ההיגיון המפעיל

קרן נתן - דורית צור-להב, מנכ"לית
"בחרנו ב-SAP Business One מאחר שאנו מאמינים בטכנולוגיה גלובלית, שהוכיחה את עצמה הן בישראל והן בעולם"
קרן נתן - דורית צור-להב, מנכ"לית
מונה טורס - עובד אלבנק, סמנכ"ל כספים
"בזכות SAP Business One יש לנו אפשרויות מגוונות, כמעט אינסופיות, של הפקת נתונים ובקרה על פעילות החברה בזמן אמת"
מונה טורס - עובד אלבנק, סמנכ"ל כספים
פריים סנס - רו"ח ורד ויינשטיין, חשבת
"החיבור למערכת מאפשר קישוריות מלאה של כלל מערכות הארגון למערכת מרכזית, ומקנה לעובדים יכולת להפיק את הנתונים בלחיצת כפתור אחת וללא צורך בשימוש בדוחות אקסל"
פריים סנס - רו"ח ורד ויינשטיין, חשבת

צור קשר בנוגע לפתרון ERP

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.