חידושים בגרסת SAP Business One 10

הגרסה העדכנית של SAP Business One 10.0 יוצאת לדרך וזו ההזדמנות שלך ללמוד אודות הגרסה החדשה 10.0 ולשדרג אליה עוד היום!

ההשקעה המתמשכת של חברת SAP בלקוחותיו ביחד עם החידושים המרעננים לתוכנת SAP Business One מספקים יתרונות רבים והצלחה חסרת תקדים לארגונים בסדר גודל קטן עד בינוני.

גרסת 10.0 כוללת שינויים רבים למגוון המודולים שנמצאים במערכת הכוללים את המנהלה, ניהול כספים, ניהול פרויקטים, ניהול מכירות, רכש ושירות, בינה עסקית, מלאי והפצה, MRP וייצור.

להלן נציג חלק מהחידושים שנמצאים בגרסת SAP Business One 10:

הורדת מסמך PDF – הודעות מהדורה של SAP Business One 10.0 (לעברית)

הורדת מסמך PDF באנגלית – What's new in SAP Business One 10.0 – English

הורדת מסמך PDF באנגלית – SAP_Business_One_10.0_Highlights – English

הורדת מסמך PDF באנגלית – SAP Business One Road Map Ver 10 – English

צפו בסרטון אודות גרסה 10

מנהלה

שילוב SAP Business One Office 365  

בגרסה זו ניתן להשתמש במאפיין שילוב  SAP Business One Office 365כדי לייצא מסמכים, דוחות ושאילתות אל OneDrive Microsoft כקובצי Word או Excel, לעצב את תבנית הייצוא ולהציג אותם באופן מקוון.

סרטון SAP Business One 10.0 Platform Extensibility- Office 365 Setup

ממשק משתמש

ממשק המשתמש יותאם מחדש לצגי 4K. מגרסה זו ניתן לעבוד עם מרכז שליטה בסגנון SAP Fiori בצגי 4K.

נוהל אישורים

פונקציית ניהול אישורים מאפשרת ניהול יעיל של אישורי ביצוע במערכת SAP Business One. מגרסה זו ניתן להעניק אישורים שונים ומדויקים יותר למשתמשים בהתבסס על משימות ותחומי אחריות, ולכרטיסיות שונות בנתוני מאסטר של שותפים עיסקיים ונתוני תבנית בסיס לפריט. ניתן להפעיל מאשרים שיעדכנו טיוטת מסמך שנמצאת בסטטוס "ממתין". היא מסייעת במניעת שגיאות אנוש ומגבירה את ההגנה על נתונים.

סרטון SAP Business One 10.0 Administration – Approval and Authorization Improvements

העדפות להדפסה

מגרסה זו ניתן להדפיס ולשלוח בדוא"ל קריאות שירות וחוזי שירות ולייצא אותם לקובץ PDF מייד לאחר יצירתן.

סרטון SAP Business One 10.0 Administration – Printing Enhancements

הרשאות

מגרסה זו ניתן להגדיר זכויות גישה שונות לכרטיסיות שונות בכרטיס פריט ובחלון נתוני אב של כרטיס עבור המשתמשים או קבוצות משתמשים.

תקופות רישום

בחלון תקופות רישום, מגרסה זו ניתן למיין נתונים בכל עמודה באמצעות העכבר והמקלדת או מחלון מיון טבלה. בנוסף, ניתן לחפש נתונים בעמודה הממויינת הראשונה באמצעות שדה החיפוש. ניתן להגדיר אוטומטית את תאריך היעד עד של תקופת הרישום החדשה ליום האחרון של החודש שנבחר של שנת הכספים הבאה.

סגנון עיצוב משתמש  חדש HANA

בעת שימוש במרכז שליטה בסגנון SAP Fiori , סגנון עיצוב הממשק "Deep Belize" זמין.
נתמך בHANA.

מכירות, רכש ושירות

ניהול והדפסת מסמכים

בגרסה זו, ישנה שימושיות ופרודוקטיביות מוגברת בעת הדפסת מספר גבוה של מסמכים. יש תמיכה בניהול קבצים מצורפים לאובייקטים נוספים וזמינות פונקציות נוספות כגון ספירת ורישום מלאי, תשלומים, הפקדות ועוד. ניתן להציג את השדות הנוספים עבור מסמכים שונים כגון מסמך מכירות, מסמך רכש, תשלום, חשבונית מס, תנועת יומן, קבלת טובין וניפוק טובין, בקשות והעברות בין מחסנים, הזמנת ייצור, קריאת שירות, חוזה שירות, שטר חליפין-חשבונות חייבים, שטר חליפין- חשבונות זכאים ושטר חליפין- תנועות. ישנו עיצוב משופר של התצוגה המקדימה, המסמך המודפס ומסמך PDF. ניתן להדפיס ולשלוח בדוא"ל קריאות שירות מרובות או חוזי שירות בעת ובעונה אחת.

חשבונית מס ותעודות רכש

ניתן לערוך את השדה תאריך יעד בחלונות חשבונית מס ותעודת רכש לאחר התאמה חלקית של החשבונית. תאריך היעד החדש חייב להיות בתאריך ההתאמה האחרון או אחריו.

דוח פריטים בהתחייבות

דוח פריטים בהתחייבות מציג עתה את כל חשבונית השריון שלא סופקו במלואן או לא זוכו במלואן, ללא קשר לסטאטוס התשלום שלהן.

 סרטון SAP Business One 10.0 – Sales and Purchasing Enhancements

אנחנו נשמח להציע את שירותינו לצורך ביצוע עבודות השדרוג לגרסה החדשה ביותר והדרכות למשתמשי SAP Business One בנושאים שונים: הדרכות SAP

ניהול פיננסי

הגברת השימושיות והשקיפות של המשתמש, מגרסה זו תהיה גישה ישירה לפרטי חשבון ויתרת חשבון של חשבונות רלוונטיים. בנוסף, ניתן בקלות ליצור תקופות פיננסיות חדשות.

הערות בתנועת יומן

מגרסה זו ניתן להזין עד ל-254 תווים בשדה הערות של תנועות יומן ושדות הערות יומן של מסמכים שונים.

דוחות כספיים

כעת ניתן לפתוח חשבונות ונתוני אב של כרטיסים באמצעות חץ הקישור שמופיע לפני שמות החשבונות או כרטיסים בדוחות הבאים: מאזן, מאזן בוחן, דוח רווח והפסד, השוואת מאזן, השוואת מאזן בוחן, השוואת רווח והפסד, מאזן תקציבי, מאזן בוחן תקציבי, דוח רווח והפסד תקציבי.

סרטון Sap Business One 10.0 Financial Management Enhancements

ניהול פרויקטים

מגרסה זו המערכת תעדכן את הפרויקט על פי שינויי התכנון בתרשים גנט אינטראקטיבי וכך ניתן יהיה לנהל בקלות את הפרויקט. תרשימי הגנט הם עתה כלי תכנון פרויקט דינמיים ולא סקירות סטטיות. נוספו למייצג שדות חדשים כגון תאריך יעד פרוייקט ותאריך סיום. יש תכנון ויזואלי קל יותר של משימות ניהול פרויקטים.

סרטון SAP Business One 10.0 Project Management Enhancements

מלאי והפצה

כרטיס פריט

מגרסה זו נין לשנות את קבוצת יחידת המידה של פריט אם קבוצת יחידת המידה החדשה כוללת סט של כללי המרה של קבוצת יחידת המידה המקורית. בחלון נתוני אב של פריט, בעת עדכון של התיאור עבור פריט שמחובר לעץ מוצר, ניתן לעדכן גם את תיאור המוצר בחלון עץ מוצר.

ניהול סדרה ומספרים סידוריים

מגרסה זו ניתן לעדכן מספרים סידוריים וסדרות עבור חשבונית שריון ובקשה להעברת מלאי.  ישנה אפשרות להציג את קוד מחסן היעד ושם דרך הגדרות טופס בעת עדכון מספר סידוריים וסדרות עבור העברה בין מחסנים או בקשות להעברת מלאי.

הרחבת שם קבוצה

עתה ניתן להזין עד 100 תווים בשדות הבאים: השדה שם קבוצה של פריט של החלון קבוצות פריטים – התקנה, שדות שם קבוצה של חלונות קשורים.

חץ הקישור

ניתן לנווט מפריט אב של עץ מוצר מכל חלון ישירות אל החלון כרטיס פריט, במקום חלון עץ מוצר, על-ידי בחירה בחץ הקישור ליד הפריט.

סרטון SAP Business One 10.0 Inventory Enhancements

ייצור

תיאור פריט מעודכן על Bill Of Materials

מגרסה זו, תיאורי רשומת נתוני אב של פריט יעודכנו בהתאם למסגרת שטר החומרים המשויך.

אפשרות גלילה מ- Bill Of Materials לנתוני אב של הפריט

מגרסה זו ניתן לנווט באופן אינטואיטיבי וישיר יותר בין שטר חומרים ונתוני אב של פריטים. בנוסף, ישנה גמישות בתוך הניווט עקב בקשת מערכת לבחירת ניווט.

סרטון Enhancements SAP Business One 10.0 Production

כרטיסים

תבניות כתובת

מעתה ניתן להסתיר שורות כתובת ריקות בעת הגדרת תבניות כתובת ולספק כתובות תבניות כתובת תמציתיות יותר במסמכים ובתדפיסים.

הרחבת שם קבוצה

מעתה ניתן להזין עד 100 תווים בשדות הבאים: השדה שם קבוצה של החלון קבוצות לקוח – התקנה והחלון קבוצות ספקים – התקנה, שדות שם קבוצה של חלונות קשורים.

חסום עדכון של זיהוי כתובת בנתוני אב של שותף עסקי

מגרסה זו ישנה תיבת סימון חדשה שמאפשרת לעדכן זיהוי כתובת נוספת ללשונית הגדרות כלליות שותף עסקי . תיבת סימון זו נבחרה בברירת מחדל, וניתן לעדכן את השדה זיהוי כתובת מהלשונית שותפים עסקיים נתוני אב של שותף עסקי כתובות.

נושאים חוצי מודולים

כרטיסיית ' קבצים מצורפים'

מגרסה זו ניתן לנהל קבצים מצורפים דרך הכרטיסייה "קבצים מצורפים" בחלונות הבאים: ספירת מלאי, הזמנת ייצור, הפקדה, תקבול, תשלום יוצא, רישום מלאי, יתרת פתיחה של מלאי, שיקים עבור תשלומים, גיליון שעות ותנועת יומן.

מסמך סימוכין

מגרסה זו ניתן לציין את מסמכי הסימוכין וליצור קישורי סימוכין עבור סוגים שונים של מסמכים כגון מסמכי מלאי, בקשת רכש, שיקים יוצאים ורישום חוזר. בנוסף, ניתן ליצור סימוכין אוטומטיים בתרחישים שונים כגון אם תבנית רישום חוזרת נמצאת כסימוכין למסמך, ניתן ליצור העברת מלאי או בקשה להעברת מלאי מהזמנת לקוח או מהזמנת ייצור.

הפעלת UDF באובייקטים נוספים

ישנן אפשרויות נוספות בהתאמה אישית לקבלת פתרון מהיר יותר. ישנה אפשרות להוסיף שדות מוגדרי משתמש לאובייקטים וטפסים.

סביבת Web Client HANA

סביבת Web Client עבור SAP Business One HANA מעוצבת בהתאם לעקרונות חוויית המשתמש של SAP Fiori, היא זמינה בכל שפות ממשק המשתמש SAP Business One ותומכת בלוגיקת הליבה ומעבדת הזמנות לקוח, מסמכי מכירות, כרטיסים, פריטים, פעילויות, כלי ניתוח, סניפים מרובים, אובייקטים מוגדרי משתמש, טבלאות מוגדרות משתמש, שדות מוגדרות משתמש ו- Enterprise Search.

צפו בסרטון

 

 

לפרטים נוספים: צרו קשר!