התרשמו מלקוחות אחרים שכבר מנהלים את העסק שלהם בהצלחה עם SAP Business One

"מערכת SAP Business One מאפשרת לנו עבודה יעילה ומהירה יותר, עם יכולת של אנשינו לקבל את הנתונים והמידע העסקי, בצורה קלה ופשוטה. הודות ליישום, נעשית כלל פעילות ההתאמות והשינויים הדינאמיים המאפיינים את פעילותינו כחברה בת 15 סניפים ברחבי הארץ, בצורה פשוטה , שמייעלת את פעילותינו ואת תפוקתנו העסקית".
ביג מרכזי קניות
ביג מרכזי קניות
ארז אריאב, מנהל מערכות מידע
"מדובר בפתרון פשוט לשימוש, גמיש מבחינת גידול וקיטון בכמות המשתמשים, פתרון מוכר שלא דורש פיתוח מאפס וניתן להתאמה לצרכי הארגון. פעולת המערכת בענן מאפשרת לנו לחסוך משאבים והוצאות רבות בהקמת מערך תשתית ורכישת ציוד. בנוסף, מודל הענן מתאים לנו, בזכות האפשרות לשלם לפי היקף השימוש וכמות המשתמשים בפועל".
כאן 11
כאן 11
אודי הלמן-הכהן, סמנכ"ל ההנדסה והטכנולוגיות
"יישום SAP Business ONE למעשה הקנה למחלקות שונות בארגון חשיפה ושליטה מלאה על המידע הארגוני ללא תלות ותיווך של גורמים וספקים חיצוניים, עם יכולת התקנה והתרחבות למודולים נוספים של המערכת לפי צורכי הארגון, במינימום עלויות. החיבור למערכת מאפשר קישוריות מלאה של כלל מערכות הארגון למערכת מרכזית, ומקנה לעובדים יכולת להפיק את הנתונים בלחיצת כפתור אחת וללא צורך בשימוש בדוחות אקסל".
Prime Sense
Prime Sense
רו"ח ורד ויינשטיין, חשבת
"בראש ובראשונה דרשנו פתרון שיחבר ויתממשק בין מערכת ניהול המרכז הלוגיסטי שלנו ומערכת ה-SAP הארגונית לניהול ההזמנות. מערכת WMS One העבירה אותנו לעידן המסופונים, מאפשרת לנו לקלוט רכש בצורה מסודרת, לנהל איתורים וריענון מלאי, לבצע בקרה טובה יותר על עובדי המחסן, ובאופן כללי קיבלנו מערכת שתומכת בסדר וארגון בשטחי המחסנים, ומאפשרת שליטה ובקרה הרבה יותר טובה מהמצב שהכרנו קודם." בן שושן הוסיף כי "הפתרון של Menhel4U סיפק לנו את החיבור המושלם עם המערכת של SAP, מדובר במערכת יעילה, פשוטה ופרקטית, שמגיעה עם מעטפת שירותית ותמיכה טובה, שגם נבדקה מול חלופות אחרות בשוק וקיבלה את האמון שלנו."
שמחה זה
שמחה זה
אנחנו זוהר בן שושן, בעלים ומנכ"ל
"עם הקמת B-SECURE חיפשנו עבורה מערכת מיחשוב עם דגש על נושא הבילינג. בחרנו במערכת SAP Business One לאחר שמצאנו אותה כמתאימה ביותר לצרכי החברה ולממדיה. יש לציין את גמישות המערכת, שאפשרה לאנשי Menahel4U להתאים אותה לצרכינו העסקיים. בעקבות הצלחת הפרויקט, בכוונת קבוצת T&M ישראל להטמיע SAP Business One בחברות נוספות שבאחזקתה".
קבוצת T&M ישראל
קבוצת T&M ישראל
רונן גטר, מנהל הכספים
"המערכת יוצרת סטנדרטיזציה של תהליכים, שיפור האוטומציה והקטנת סיכונים תפעוליים על-ידי צמצום העבודה הידנית. כמו-כן, המערכת מהווה קפיצת מדרגה בכל הקשור לבקרה תקציבית - ברמה של כל גוף בנפרד וברמה קבוצתית - ומאפשרת יצירת נקודות בקרה עד כדי "חסימה" לאורך כל השלבים בתהליכי הרכש. כחלק מיישום המערכת הושגו יעדים נוספים בקבוצה, כגון יצירת אינדקס חשבונות אחיד, הקמת עץ תקציב אחיד, מיפוי כל תהליכי הרכש והסמכויות ועוד".
הבנק הבינלאומי
הבנק הבינלאומי
חורחה ליידרמן, סמנכ"ל מינהל וכספים במת"ף
"השינוי שעברנו כתוצאה מהאימוץ של פלטפורמת SAP Business One בענן הוא מהותי. החברה עברה לפעול בפסים מסודרים יותר – התהליכים מסודרים, תהליך הפקת הדו"חות הפך קל יותר מבעבר, הדו"חות מסודרים ומופצים לדרגי ההנהלה במועדם, קיימת שליטה טובה מבעבר בנתונים, המשתמשים מקבלים שקיפות במידע העסקי, ועוד. המערכת בהחלט מתאימה לחברות קטנות וגדולות כאחד, והיא מספקת את היכולת לארגונים לבצע את האדפטציות המקומיות שלהן – לדוגמא בארגון שלנו הוספנו פונקציה של שליחת חשבוניות אלקטרוניות. היבט נוסף שנעשה פשוט היה של הקמת חברה חדשה במערכת – ממספר ימי עבודה התהליך התקצר והתייעל למספר שעות בודדות להקמה של חברה."
VATBox
VATBox
דורון שלם, סמנכ"ל, ראש מחלקת מומחי מע"מ והגשות בינלאומיות
"מערכת SAP Business One הנה פתרון עסקי ממדרגה ראשונה. היא מאפשרת הבנה ויכולת לגזור מידע בעל ערך מוסף על אופן פעולתו של הלקוח במערכת המידע העסקי, כמו גם גמישות בתהליך ניהול הלקוח מרגע ההזמנה ולאורך כל תקופת חייו של החוזה. שיתוף הפעולה שיצרנו עם סאפ ישראל יאפשר לנו להרחיב ולשפר את השירותים המתקדמים שאנו מציעים לאלפי החברות שכבר משתמשות במערכת SAP Business One".
דן אנד ברדסטריט
דן אנד ברדסטריט
יניב שניידר, ראש צוות מערכות פנים ארגוניות