הצהרת נגישות...

אנו במנהל4יו רואים חשיבות רבה בשירות איכותי ובמתן שירות שוויוני לכלל הלקוחות והגולשים, ולשם כך מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בהנגשת אתר האינטרנט.


מטרת ההנגשה הינה לשפר את האתר כך שיהיה זמין, נוח וידידותי לשימוש עבור אנשים עם מוגבלויות תנועה בידיים או בראייה, לבעלי לקויות קוגניטיביות ולאנשים המתקשים בהפעלת המחשב והאינטרנט, ולאפשר לכולם לגלוש בנוחות ובמהירות וליהנות מהתכנים ומהשירותים שפותחו במיוחד עבור הלקוחות והגולשים. תקינה האתר נתמך ע"י דפדפנים Internet explorer 10+, Firefox, Chrome.
האתר נתמך ברזולוציות מסך שונות.
תוכן האתר - התכנים באתר נכתבו בצורה פשוטה, ברורה ונהירה.
מבנה האתר - מבנה האתר מושתת על ניווט נוח וברור ותפריטים הבנויים באמצעות רשימות המאפשרים התמצאות קלה, פשוטה ומהירה באתר.


רמת הנגישות באתר מנהל4יו האתר נבנה בהתאם להוראות הנגישות המופיעות ב - W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0, level AA
סייגים לנגישות חלק מהעמודים באתר מקורם באתרים אחרים ולכן לא הונגשו.
יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כללה אוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות.
בעמוד "שאלות" - מיון תשובות לשאלות לא נגיש ע"י מקלדת.
בעמוד "כרטיסי מאכלים" - רכיב השוואת כרטיסים לא נגיש ע"י מקלדת.
הוראות הפעלה 1. הגדלת התצוגה באתר
גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה באתר יכולים לעשות זאת ע"י לחיצה בו זמנית על המקשים Ctrl"" ו "+" (קונטרול ופלוס). כל לחיצה על צמד המקשים האלו תגדיל את התצוגה ב-10%. כדי להקטין את התצוגה יש ללחוץ בו זמנית על המקשים Ctrl"" ו "-" (קונטרול ומינוס). כמו כן האתר מאפשר שינוי גודל הכיתוב ע"י כפתורי הגדלת/הקטנת טקסט שנמצאים ברכיב נגישות.
2. הפעלת האתר באמצעות מקלדת
גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה על Enter תפעיל את הקישור המסומן.
3. גלישה באתר באמצעות קורא-מסך
מידע זה מיועד לגולשים עיוורים או כבדי-ראייה המשתמשים בתוכנת קורא-מסך:
תפריט נגישות הכולל שלושה קישורים:

  • "עבור לחיפוש" - הגעה ישירה לשדה החיפוש,
  • "עבור לניווט" - הגעה לתפריט ראשי של אתר,
  • "צריך תוכן" - דילוג על התפריטים והגעה ישירה לתוכן העמוד הנוכחי.


תו "אתר נגיש" התו הישראלי לאתרי אינטרנט נגישים, הינו יוזמה משותפת של איגוד האינטרנט הישראלי ועמותת נגישות ישראל. מטרות הצבת התו באתר הן לקדם את המודעות הציבורית לנגישות לאינטרנט וליידע בעלי מוגבלויות הגולשים באתר אודות נגישותו.רכז נגישות פרטי רכז הנגישות: כוכי מנובלה דוא"ל: leon@daronet.com לינק להסדרי הנגישות של הארגון: http://www.menahel4u.com/contact.aspx אנו נמשיך לשמר ולשפר את רמת הנגישות באתר מתוך ראייה של שיוויון זכויות ושוויון הזדמנויות לכל. אם בכל זאת נתקלתם בקושי, נשמח לקבל כל תגובה, רעיון והצעה בנושא הנגישות באמצעות דוא"ל: science@menahel4u.com

© Menahel4U. All rights reserved 2010